Сучасні технології та розвиток дітей!

Давайте згадаємо своє дитинство. Адже кожен з нас малював химерних тварин, роботів, машини і в душі дуже хотів, щоб ці малюнки ожили. Ми могли малювати і оживляти своїх героїв тільки в своїх фантазіях. У століття сучасних технологій такі бажання дітей можна здійснити наяву. Дітлахи, малюючи вигадливі образи, можуть перетворити їх в живий малюнок. Яким чином, запитаєте Ви? Вашій увазі пропонується новітнє інтерактивне шоу. Завдяки інноваційному обладнанню Ви можете відкрити для дітей чарівне поле діяльності, на якому діти можуть відчути себе справжніми режисерами і створювати власні мультфільми своїми руками.

Крім позитивних і яскравих емоцій, даний розвиваючий проект принесе дітям величезну користь в їхньому розвитку. Для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку розвиток образного мислення є дуже важливим етапом в становленні мислення дитини, так як безпосередньо завдяки образному мисленню розвивається інтелект дитини та інші форми мислення. Здатність візуалізувати об'єкти підвищує рівень розвитку мислення дитини.


Найчастіше, ми спостерігаємо, як діти швидко втомлюються від стандартних завдань, вправ, які використовували в своїй роботі понад двадцять років тому. Зараз же світ ступив уперед і подарував нам унікальну можливість розвивати дітей завдяки різним інтерактивним методикам, які не будуть набридати дитині.

За допомогою нових технологій розвиток фантазії, моторики, образного мислення у дітей відбувається на ігровому рівні, який є для дітей більш доступним, не нудним, а більш затягує. Проект дозволяє дітям придумувати власні мультфільми, образи героїв. Велику популярність серед підростаючого покоління зараз набирають всілякі роботи, безліч мультфільмів про трансформерів, асортимент магазинів дитячих іграшок складається з великої кількості інтерактивних моделей і різних іграшок подібної спрямованості.


У нашому проекті теж є можливість спробувати створити унікальний світ роботів, який, оживлений, принесе дітям величезну радість і веселощі, адже цих роботів вони створять власними руками і побачать, як вони миттєво оживуть. Ще, наприклад, дітям цікаво буде створити власний підводний світ в акваріумі, де вони будуть спостерігати, як оживають риби і морські тварини, яких вони намалювали на аркуші паперу. Всілякі риби і морські тварини, розмальовані яскравими квітами, заповнять дитячий акваріум, і діти побачать, як вони будуть пересуватися. Запевняємо вас, очі дітей будуть горіти від радості і здивування, коли вони побачать свої оживаючі малюнки на екрані, ви можете і самі в цьому переконатися. У цій інтерактивній грі діти можуть побути свого роду чарівниками і за помахом чарівної палички оживити своїх героїв, перетворивши свої малюнки в мультфільм.

Дитячі малюнки оживають, завдяки особистим зусиллям і польоту фантазії дитини, який відчує себе здатним впливати на навколишній світ. Це серйозний внесок в світогляд і майбутню позицію як активного творця свого життя, а не стороннього спостерігача. Проект призначений для дітей дошкільного та молодшого шкільного віку, розрахований, як на хлопчиків, так і на дівчаток.

Даний проект набуває свою популярність завдяки своїй унікальності і простоті у використанні. Дитина малює малюнок і буквально через пару хвилин бачить його живцем на екрані, ну хіба не магія? Ви хочете бачити захоплені погляди дітей і зацікавити їх? Інтерактивне шоу допоможе Вам швидко захопити дітей, перенести їх в світ безмежного чарівництва і магії. Захоплені погляди дітей, радість від переповнюють емоцій, щастя - це все здатний подаруват и цей унікальний проект!